Copy of LOGO HCG STAMP 1


איך להתחיל?

הערות חשובות לפני שמתחילים

free 192239יומן

 
הערות חשובות רגע לפני שקופצים למים...

1.      תמיד לזכור שהמטרה היא ירידה במשקל, ירידה בהיקפים, גמילה מקמח לבן ופחממות, גמילה מסוכר. בתום 40 יום תראי תוצאות מדהימות בהיקפים, תרגישי שאת לא יכולה לאכול קמח לבן ומוצריו כולל פסטה, תאכלי מאוד במיתון לחם ומוצרים מקמח מלא ותרגישי פחות צורך במתוק – אז שווה להתאמץ ולשמור על הדיאטה במשך 40 יום מלאים.

2.      להקפיד ולזכור שלא להשתמש בשמן והקרובים שלו מכל סוג כולל קרם גוף, טחינה ואבוקדו, לא להשתמש בסוכר בכלל משום סוג – אפשר להשתמש בסטיביה שמגיעה עם הערכה. קפה אחד ביום בלבד, כל השאר תה ירוק!

3.      להישקל בכל בוקר אחרי שירותים, רק עם תחתונים, באותו משקל.

4.      אם את אמורה לקבל מחזור בימים הקרובים אל תתחילי את הדיאטה, תמיד עדיף להתחיל את הדיאטה לאחר סיום המחזור.(במחזור יש נטיה לעלות כקג' במשקל וזה עלול לדכא אותך מעט, אני עשיתי את הדיאטה בזמן המחזור עליתי קילו וירדתי אותו מייד לאחר 4 ימים – לשיקולך)

5.      לפני התחלת הדיאטה צריך לקיים זלילה של כל הדברים המשמינים והמתוקים שאת מכירה ואוהבת– במשך יומיים! !(עדיף לקיים בשישי שבת...) עלייך להוסיף 1 קג' למשקל. (הכל יורד יום אחרי תחילת הדיאטה אל תדאגי) המטרה היא לתת לגוף "בוסט – תמריץ מאגרים" לפני תחילת הדיאטה.

6.      את התרסיס יש לרסס גם במהלך היומיים של הזלילה – בבוקר שני ריסוסים מתחת ללשון 15 דקות לפני ששותים, מצחצחים שיניים וכל השאר, שני ריסוסים נוספים בצהריים – להקפיד לשמור על מרווח של 15 דקות בלי אוכל או שתיה לפני ואחרי הריסוס, אותו דבר בערב. (כבר ביום השני תרגישי שאין לך תיאבון אבל את חייבת לאכול והרבה...). אם את לא מרגישה תחושת שובע תרססי  שפריץ נוסף, אבל לא באופן קבוע אלא רק בנקודות השבירה.

7.      יש לשתות כל יום לפחות ליטר וחצי של מים או תה ירוק – גם תמצית משקיק אחד מתאימה לבקבוק של ליטר וחצי, במקביל יש לקחת גם את כמוסות התה הירוק שמגיעות עם הערכה.

8.      צריך להקפיד לאכול 3 ארוחות מסודרות, לא לחפף, לא לאכול פחות ממה שמוקצב – 500 קלוריות. (אוכלים פחות, לא יורדים – באחריות מניסיון).

9.      את מנת הפירות כדאי לחלק לשני חלקים ולנשנש בין הארוחות, צריך לבדוק שהפירות לא גורמים לך לעצירה בירידה.

10.  אמורים לרדת בין 200 גר' לבין 700 גר' ביום – ממוצע שבועי 500 ג' ליום. אם את יורדת יותר מזה תבדקי אם אכלת את כל כמות המזון שאת אמורה לאכול.

11.  אם יש עצירה בירידה לא להיבהל, להמשיך ליום הבא בד"כ זה מתאזן.

12.  במקרה של עצירות קודם כל לשתות הרבה, לקחת ויטמין C בכמות גדולה ולראות אם זה עוזר, אם לא אפשר לקחת את הכמוסות מהערכה.
         
13.  לא להיבהל מהגבלות המזון שמפורטות בחוברת – בדקו באתר את רשימת המזונות המותרים עם ערכים ל 100 גרם – זו הרשימה הנוחה והמקיפה ביותר – מומלץ לצלם ולשים בתיק עותק.

14.  אפשר לאכול טוב, צריך להיות יצירתי ולזכור שאסור לעשות שימוש בשמן מכל סוג – שמן שיכנס לגוף ימנע שחרור של שומן קשה...

15.  בגוף שלנו יש שלושה סוגי שומן, הראשון הוא זה שמרפד את האיברים משמש כבולם זעזועים, זהו שומן מאוד חיוני (כולל אפילו את כריות כפות הרגליים). שומן חיוני נוסף הוא השומן שמשמש כאנרגיה ונמצא סביב השרירים, בדיאטות רגילות אחרי ובמקביל לשריפת תאי שריר אלו השומנים הראשונים להשרף.
השומן האחרון הוא הגרוע והמיותר (מה שנקרא השמנת יתר) שנמצא בצורת מצבורים ואותו באופן רגיל הגוף שורף אחרון. אפשר להמשיל את הסיטואציה לחשבון בנק השניים הראשונים נמצאים בחשבון עו"ש והסוג השלישי מופקד בחיסכון ארוך טווח, לצערנו כך רצתה האבולוציה. אבל כאן נכנס לתמונה המדע. 
התגלית של ד"ר סיימונס מאפשרת לנו להתמודד יותר נכון עם אורח החיים המודרני, ולהחזיר לעצמנו את השליטה על גופנו. צריך רק לרצות, ללמוד ולהקפיד. 
בהצלחה!

לרכישה מהירה ופשוטה לחץ כאן

אנחנו כאן לכל שאלה או בקשה. אל תהססו ליצור עימנו קשר  שיתוף הדפסה דואל


רשימת תפוצה
Copyright © 2012 בטבעיות.com
Powered by Mad-Logic.com