Copy of LOGO HCG STAMP 1


הנחיות שוטפות

free 192239יומן

תשובות לתופעות ובעיות שיכולות להיות בתהליך

במידה והיתה לך עצירה בירידה ו/או אפילו עליה של 100 או 200 גר,, ואתה יודע כי לא חרגת בשום דבר מהמותר, אל תבהל! בבקשה חשב תחילה את ממוצע הירידה היומי שלך: סך כל הירידה עד כה חלקי סך כל הימים המלאים בתהליך(כולל ימי הזלילה). אם קיבלת תוצאה שהיא בטווח של 200 - 500 גרי ליום סימן שהכל בסדר! המשך כרגיל! לעיתים התהליך מאט בכוונה כדי למנוע תחושה של חולשה ולאזן את הגוף. תן את הקרדיט לתהליך ולגוף שלך שהם יודעים מה הם עושים. אם הממוצע מתחת ל 200 גרי ליום סימן שיש טעות. המשך לחפש אותה יחד עם המאמן שלך!


פירות וירקות שימו לב!!

אל לנו לחשוב שבירקות אין קלוריות!!!! יש אבל לא הרבה. יש לשקול ולחשב את הקלוריות של מנת הירקות והפירות כדי לא לעבור צריכה יומית של 500 קלוריות.

תפוח שלם לדוגמא יכול להכיל הרבה מעבר ל 120 גרם ולכן כמות הקלוריות הפחמימות והסוכרים שבו יכולה להאט אותנו בתהליך.
אין לאכול יותר מ 100 גר תפוח בבת אחת, יש לשקול תפוח נטו ללא קליפה וליבה, תפוז ואשכולית ללא קליפה. אין לחבר את 2 מנות הפרי המגיעות לנו ביום יחד!

ערבוב ירקות

במקור ההנחיה היא לאכול מנת ירק מסוג אחד בלבד עם החלבון. עם זאת מצאנו כי כ- 70% מהאנשים יכולים לערבב עד 3 סוג׳ ירקות ביום. כ- 30% אחוז מאתנו יהיו מושפעים מערבוב הירקות. כאשר יש עצירה בירידה של יותר מיומיים ואנו עוברים על יומן האכילה ואין סטיות, הפתרון היחידי יהיה הפרדת ירקות (סוג אחד בלבד של ירק בארוחה). אם לאחר ההפרדה נראה שיש ירידה אבל איטית וקטנה יתכן שאז נאלץ לאכול את אותו ירק באותו יום ולא לגוון ירק ב 2 ארוחות. התייעצו עם המאמן שלכם בכל מקרה של ספק!

פחמימות

לעיתים פחמימה גם ברמה הכי קטנה שנמצאת בתפוח ובטוסט יכולה לעצור ירידה. אנו ממליצים כאשר יש עצירה דבר ראשון להימנע ממאכלים אלו, לבדוק במשך שלושה ימים את הירידה ולהמשיך בדרך הכי טובה לירידה.

תחושת רעב

תרסיס ה ־HCG מפרק ומזרים למחזור הדם בין 1500- 4000 קלוריות ביום, כאשר במהלך הסבב חשים בכל זאת תחושת רעב יש מספר דרכים להתמודדות:

1.                 ודא ראשית כי אתה אוכל את כל 500 הקלוריות המגיעות לך.
2.                
שתה תה חם! זה מרגיע את תחושת הרעב יותר משתיה קרח.
3.                 
נסה לחלק את התפריט היומי למנות קטנות יותר ולדאוג להכניס לפה כל שעה וחצי עד שעתיים משהו קטן לפה. כדי לא לתת לגוף להגיע למצב של רעב. 
4.                 
שאל את עצמך מ 1 - 10 כמה אתה רעב?(10 זה רעב מאוד). אם תשובתך היא מעל8                            - מומלץ לרסס שפריץ נוסף מהתרסיס
5.                 
אם אף אחד מהפתרונות הללו לא עזר - פנה למאמן האיש, שלך והוא ינחה אותך   כיצד לפעול!

צמח
ונים

ד"ר סימונס הגיע למסקנה שלצמחונים יותר קשה לרדת במשקל, אך בסבלנות רבה הם מגיעים לאותם תוצאות. צמחונים יאכלו ביצים דגים וקוטג' יחד עם פירות וירקות. צמחונים המוסיפים טופו ישימו לב שמנת הפחמימות לא יעברו את 1.2 גרם ל100 גרם והשומנים לא יעברו את 1.4 גרם שומן על 100 גרם. למי שמתקשה אנו ממליצים להוסיף מנת שייק של הרבלייף.

פעילות גופנית ושינה

התהליך עובד נהדר גם ללא ספורט! מי שעשה ספורט עד התהליך יכול להמשיך אך לא להרבות במשקולות, גופנו יכול לחוש עייפות או חולשה מהתהליך ולכן בקלות נתעייף בספורט. הליכה של חצי שעה עד שעה ביום מצוינת. שינה מאוד חשובה בתהליך. במהלך השינה הגוף מחדש את התאים, חוסר בשינה מעכב ירידה. גופנו חייב לנוח בכדי לתקן את הרקמות מהן הגוף מפרק שומן. דאג לישון לפחות 8 שעות רצופות בלילה.

כאבי ראש

ד"ר סימונס כותב במסמך שזה טבעי וקורה שבמהלך הימים הראשונים בתהליך יתכנו כאבי ראש. ברקמות השומנים שאנו נפרק ישנם רעלים אשר ישתחררו החוצה לתוך הגוף וממנו באופן טבעי החוצה. ניתן להשתמש במשככי כאבים סטנדרטים. יש להרבות בשתיית התה הירוק המסייע בהוצאת הרעלים וניקוי הדם.

עצירות
זוהי תופעה ידועה העלולה להמשך כמה ימים במהלך התהליך. ד"ר סימונס כותב במסמך : "בזמן שהאדם בטיפול זה בסדר שיש פעולת מעיים פעם בכמה ימים ואם שותים מספיק מים זה לא גורם לבעיה". ניתן להשתמש בכמוסות המצורפות לערכה אך לא להפריז בשימוש. אם אתם אוכלים פריכיות אורז, הפסיקו מיד לאכול אותן!

מחזור

במסמך המקורי המליץ ד"ר סימונס להתחיל את התהליך רק לאחר קבלת המחזור, בזמן מחזור יש אסכולות התומכות בלהפסיק את השימוש בתרסיס. יש דיווחים של נשים אשר לא הפסיקו את השימוש בתרסיס על עליה או תקיעה בירידה. בזמן הביוץ והמחזור ישנה עלייה טבעית במשקל (אגירת נוזלים) ובתיאבון, אל דאגה הכל יורד מייד עם סיום המחזור !!! אנו ממליצים להמשיך עם התרסיס כרגיל כדי לא לקטוע את התהליך.


כאבי שרירים

לפי המסמך המקורי יתכן וחלק מהאנשים בתהליך יחוו במהלכו כאבי שרירים אשר יכולים בעיקר להפריע במהלך הלילה. זוהי תופעה מוכרת ואין מה לדאוג, כפתרון אפשר לקחת קלציום ומגנזיום בלילה לפני השינה.

חוסר בויטמינים

מאחר !בתקופת המחקר של ד״ר סימונס המזון שהאדם צרך היה בצורתו הטבעית, אך היום לאחר כ
50-60 שגה המזון הבא לפינו מתועש משומר ומלא רעלים, אנו רוצים להיות בטוחים שבגופנו לא יחסרו הויטמינים והמינרלים הנחוצים לנו ולכן אנו עומדים על כך שתתחילו להשתמש במולטי ויטמין. שימו לב לא לצרוך ויטמינים בצורת קפסולות שמן (כגון הויטמינים A.D.K.E או אומגה 3 – המכיל שמן דגים) למי שחייב ויטמין E ניתן למצוא ויטמין יבש - עד סוף הסבב.

נסיעות לחו״ל

אנו ממליצים, אם אתה יודע מראש שבתקופת סבב של
23 או 40 יום, אתה אמור לטוס לחו״ל ומתארח בבתי מלון יותר משבוע, אל תתחיל את התהליך. אם אתה נוסע לפרק זמן קצר או מתארח במקום ביתי שבו אתה יכול להמשיך את התהליך רגיל - אל תפסיק. במידה וצריך להפסיק ליותר מארבעה ימים יש להפסיק את התרסיס שלושה ימים לפני הנסיעה ובשלושת הימים להמשיך עם תפריט של 500 קלוריות(ללא התרסיס) בחו״ל להמשיך ולשמור לפי ההסבר של 6 שבועות שמירה. כאשר הינך חוזר לארץ ומתחיל שוב את התהליך, יש לחזור על יומיים זלילה. במידה והחלטת להמשיך את התהליך בחו״ל יש לדאוג לתרסיס בזמן הטיסה ואוכל שהכנת בעצמך בבית בקופסאות. הצטייד בפירות, ירקות, טונה במים או סלט עם חזה עוף. לא לשכוח לקחת את המשקל יחד איתך לחו״ל.

ים ובריכה

אין שום בעיה עקרונית עם ים או בריכה. המגבלה היחידה היא כי אינך יכול למרוח קרם הגנה! לכן אם הינך הולך לבריכה או לים הבטח את הגנתך המלאה עם כובע, חולצה עם שרוולים ארוכים, מכנסיים, משקפי שמש. כמובן שמומלץ ללכת בשעות בהן השמש פחות חזקה.שיתוף הדפסה דואל


רשימת תפוצה
Copyright © 2012 בטבעיות.com
Powered by Mad-Logic.com