Copy of LOGO HCG STAMP 1


טיפים ופתרונות חשובים

k1780574דיאטה2

פתרונות והנחיות להצלחה בדיאטת ה- HCG

אנו מביאים כאן רשימה של פתרונות והנחיות למקרים של עצירה בירידה או ירידה לא מספקת או אפילו עלייה. חשוב לציין שכל סטייה מהתהליך, חריגה מהתפריט, נשנוש בסתר של פחמימות, שומנים או כל מזון שאינו ברשימת המאכלים המותרים, מביאה לעצירת התהליך. לכל אחד מאיתנו גוף שונה מהאחר, מה שלא יעצור אצל אחד עלול לעצור את השני בירידה. גם סטיות שלא השפיעו בתחילת התהליך, יכולות לשבש בהמשך. במידה והירידה נעצרה, עבור על הרשימה הבאה ותקן. 
 
1.                 שקילת המזון - יש לשקול 100 גר' לפני בישול ללא עור ללא עצמות וללא שומן.

2.                 גיוון סוגי החלבון - זה אינו כתוב אך שמנו לב, כי אנשים שאוכלים באותו יום את אותו סוג חלבון יתכן ותיגרם תקיעה לכן, גוונו חלבונים שונים. מומלץ בצהרים חלבון בשר/עוף/דג ובערב חלבון של טונה/ביצים/קוטג/טופו. (לא להפריז עם הטונה עד פעמיים בשבוע)

3.                 ערבוב ירקות - על מרבית האנשים זה לא משפיע אך יתכן ועליך כן.

נסה לאכול רק סוג ירק אחד בארוחה כמו במסמך המקורי. גם גיוון בירק באותו יום (בשתי ארוחות שונות) יכול לגרום לחוסר ירידה.

4.                 שתייה מרובה - חובה!! לשתות מעל 2 ליטר נוזלים ביום, עדיפות ל4־3 ליטר המחולקים לחצי תה יחק וחצי מים.(דגש על יותר תה ירוק המעודד ניקוי רעלים ומווסת רעב)

5.                 מחזור - אל דאגה יתכנו יומיים שלושה לפני ואחרי מחזור של חוסר ירידה.

6.                 אכילה מאוחרת בלילה - ישנם אנשים שזה בהחלט יכול להשפיע עליהם. הפסק ובדוק.

7.                 חוסר שינה - ד״ר סימונס דורש במסמך המקורי לישון שמונה שעות בלילה. מומלץ ביותר!! הגוף חייב לתקן את עצמו ולהתחזק מהתהליך. אם אתה עייף ולא ישן מספיק תיתכן עצירה.

8.                 שימוש בתבלינים אסורים - יתכן והשתמשת בתבלינים המכילים שמן או סוכרים - הימנע מהם מיידית, עוצרים ירידה.

9.                 לעיסת מסטיקים או סוכריות ללא סוכר - אסור!!! הפסק מיידית, עוצרים ירידה. כולל משקאות דיאט כולל ממתיקים מלאכותיים. (אפשר להשתמש בטיפות הסטיביה בלבד)

10.             אכילה במסעדה – אין לצפות לקבל אוכל ללא כל שמן במסעדות.

11.            2 מנות פרי או 2 טוסטים יחד - שימוש יחד בארוחה אחת, עלולים לעצור ירידה. הפרד.

12.             שימוש בקרמים או ויטמינים המכילים שמן, שימוש במשחה אנטיביוטית או שימוש במוצרי איפור שמנוניים. כל שימוש כזה יחד עם התרסיס יפגע בתהליך ההרזיה, הגוף יעדיף לספוג שמן מהעור ולא לוותר על שומן מהרקמות.

13.             מסג עם שמן או קרם אסור עד סיום התהליך.

14.             שקילה במהלר היום- השקילה אמורה להתבצע כל בוקר מייד לאחר מתן שתן או ריקון הקיבה רק עם תחתונים. גם בגדים הכי קלים יכולים להשפיע אפילו ב100 גרם על השקילה.

15.             טוסט- יש בו פחמימות! נסה להימנע מאכילתו ובדוק.

16.             פירות- במיוחד בתפוח יש סוכר, נסה לוותר על אכילתו או ותר על מנת פרי אחת ביום למשך כמה ימים ובדוק.

17.             רעב בשעות הלילה - נסה לחלק את התפריט למנות קטנות במהלך היום. ישנם אנשים אשר בשעות הערב ליד הטלוויזיה מתחילים לקבל התקפי רעב ומתחילים לזלול ירקות מהמחשבה שאין בהם קלוריות, זהירות טעות נפוצה !!! אתה יכול בהחלט לטעות ולעבור את צריכת הקלוריות היומית, אתה יכול לתקוע את התהליך מאחר שאכילה בשעה מאוחרת משפיעה על גופך, קום מצא תעסוקה, או צא להליכה ברגל גם זה עוזר לירידה במשקל. הכי טוב - לך לישון!!

18.             רגישות למזונות - ישנם אגשים הרגישים למזון מסוים לדוגמא לעגבניות או לפירות ים, נסח להוציא אותם מהתפריט לבמה ימים ובדוק.

19.             שימוש בתרופה - יתכן ואתה משתמש בתרופה מסוימת התוקעת את הירידה, התייעץ עם רופא המלווה את התהליך.

20.             מרכיבים המנטרלים את התרסיס - •תכן ואתה צורך מרכיב כלשהו המנטרל את התרסיס ההומאופטי כמו מנטה, מנטול, קפה, ריחות חזקים או שמנים אתריים. 

21.            מצב גופני שלא אותר לפני תחילת התהליך - אם התחלת ללא בדיקת רופא ואתה מבצע את התהליך ללא שום סטייה, יתכן ואתה סובל ממשהו שאינו ידוע לך. מומלץ להתייעץ עם רופא.

22.             שעמום - מקור לצרות, מצא לך תעסוקה מעניינת שלא תגרום לך לחשוב על אוכל.

23.             ספיחת מים -זוהי אחת הסיבות העיקריות לחוסר ירידה או אפילו עלייה במשקל, גופכם סופח מים, אל דאגה הגוף מפרק שומן ולא תמיד נראה את זה במשקל אלא בהיקפים, אם עשית הכול כפי שצריך ולא סטית, הגוף ישחרר בימים הבאים את הנוזלים וימשיך בירידה.

24.             חוסר ירידה במשך 4-6 ימים – ד"ר סימונס מתייחס לזה כהיתקעות במישור, בד"כ קורה לאנשים שהיו להם ירידות מהירות וגדולות כאיזון לתהליך, זה בסדר אל דאגה, אם קשה לך עם זה אתה יכול לנסות לעשות יום של 6 תפוחים. מומלץ לקרוא ברשת את המסמך המקורי

25.             אי ירידה במשקל בין 10 - 14 יום - יתכן שהגעת למשקל שהיה יציב בעבר - המשך כרגיל והגוף יאותת על ההמשך.

26.             מקבל התקפי זלילה וסוטה מהתהליך? נסה לצרוך מזון אורגני, לגוף חסר מרכיבי תזונה והוא מרגיש ״חסך", מזון אורגני יספק מרכיבי תזונה אמיתיים. השתמש במולטי ויטמין (שאל את המאמן האישי שלך), אם זח קורה בשעת הלילה ליד הטלוויזיה שתה כוס תה חם, אכול מקל סלרי, קום אפילו צא להליכה של חצי שעה רגלית. התעסק בדברים מעניינים שילהיב! אותך, שעמום הוא מקור לצרות - רעב.

27.             הגעת למשקל הרצוי לפני תום הסבב ־ זה יכול לקרות, ד״ר סימונס כותב שיש לעשות את התהליך במלואו! מינימום 23 יום מקסימום 40 יום, וההסבר: אדם שלא יגמור את הסבב במלואו גם אם הגיע ליעד תוך שבוע, מבחינה קלינית הוא עלול להעלות בחזרה את משקל בקלות רבה. ברגע שמטופלים כאלה מאבדים את המשקל העודף הם יתחילו להרגיש רעב חמור על אף השימוש בתרסיס,! זה בגלל שהוא מכניס למחזור הדם את השומן החריג בלבד ולא יוכל לשחרר מאגרים של שומן רגיל. יש להמשיך עם התרסיס ולהעלות את התפריט היומי לתפריט של 800-1000 קלוריות ליום עד סוף הטיפול.

28.             אם ארצה לרדת מעבר למשקל האידיאלי - לפי ד״ר סימונס יש להקשיב לגוף, הוא ידע מתי לעצור. נראה את זה בהיקפים יותר מאשר על המשקל, המטרה היא להיפטר ממאגרי השומן ולא להגיע לתת משקל.

                                                הקלק לרכישה פשוטה ומהירה 
                                                  108760672עגלתקניותשיתוף הדפסה דואל


רשימת תפוצה
Copyright © 2012 בטבעיות.com
Powered by Mad-Logic.com