Copy of LOGO HCG STAMP 1


שאלות ותשובות

שאלה 1 אני סוכרתית ונוטלת תרופות באופן קבוע. האם דיאטת התרסיס מתאימה עבורי?

תשובה: דיאטת התרסיס מטרתה לאפשר ירידה במשקל ולנקות את הגוף משומנים וסוכרים, ולהעביר את הגוף גמילה מקמח לבן ומוצריו.
מהותה של הדיאטה היא שינוי הרגלי תזונה תוך שריפה מוגברת של מצבורי שומן קשים. בשל כך, היא מתאימה גם לסוכרתיים. אנשים סוכרתיים שביצעו את הדיאטה במלואה לפי ההוראות ירדו יפה במשקל וגם הורידו את רמות הסוכר.
  עם זאת, כל אדם אשר משנה תזונתו באופן קיצוני, מומלץ ורצוי שיבצע בדיקת דם מקיפה לבירור מצבו הבריאותי.
כאשר מדובר באדם החולה בסכרת או כל מחלה אחרת ואף נוטל תרופות באורח קבוע, אנו עומדים על ביצוע בדיקות דם ומפנים את לקוחותינו לרופא המכיר את הדיאטה ומנוסה בכל ההיבטים הקושרים בה. המלצות הרופא באשר לתחילת ההליך ובאילו נסיבות ושינויים, הן הקובעות מבחינתנו.
בריאות היא ערך ראשון במעלה ולא תמיד ניתן ליישם את הדיאטה ללא הנחיות קפדניות.

נשמח להפנות אותך ישירות לרופא כאמור, ואף לספק לך את שמות הבדיקות הנדרשות וללוות אותך בהמשך. בהצלחה      

שאלה 2 האם התרסיס באמת גורם לשובע?

תשובה: עד שלא תנסי לא תצליחי לחוש את תחושת חוסר התיאבון שנותנת התמצית.
מניסיון בשבוע הראשון והשני קשה מאוד לאכול אפילו את 500 הקלוריות שחייבים לאכול.
שבוע שלישי ורביעי קצת קשים יותר מכיוו שה"חשקים" הישנים עולים וצריך להתמודד איתם.
מי שמתמידה ונעזרת בנו לתמיכה ברגעים הקשים מצליחה לרדת ב 40 יום לפחות 7 קילו (אם לא מרמים) ועד ל 15 קילו.
 

שאלה 3 האם הדיאטה מכילה את הורמון ה- HCG?

  תשובה: הדיאטה מבוססת על תמצית הומיאופטית המדמה את פעילות ההורמון HCG אשר גורם לתחושת חוסר תיאבון ובאותה עת מפרק את יתרות השומן ה"מתנחלות" ממקומות שונים בגוף.
התמצית אינה מכילה את ההורמון עצמו אלא מבוססת על אצות.
 

שאלה 4: האם קישואים ואפונה מותרים למאכל?

תשובה: בעיקרון, כל מה שלא מופיע ברשימת המזונות המותרים - אסור!
ניתן למצוא את רשימת המזונות המותרים אצלנו באתר . לחצו לקישור 

שאלה 5 האם ניתן לשלב את התרסיס בדיאטה רגילה?

תשובה: אני בספק אם הטיפות יוכלו לעזור לך אם תמשיכי לאכול לחם, תפוחי אדמה, ירקות שאסורים בדיאטה כמו בטטה או גזר וכל המוצרים האחרים שאולי בדיאטה רגילה מותרים אבל בדיאטת HCG  לא מועילים. 

שאלה 6 האם יש הגבלה על מספר ארוחות ביום?

תשובה: אפשרי ורצוי לאכול בכל 3 שעות כאשר ניתן לשלב חצי מנת פרי, ירקות, או אפילו שייק של הרבלייף כחלק מהדיאטה.

שאלה 7 האם התרסיס אסור לשימוש על ידי משרד הבריאות?

תשובה: התרסיס הנמכר אינו מכיל הורמון מכל סוג אלא מיוצר מאצות המדמות את פעולתו של ההורמון בגוף. כטיפול הומיאופתי לגיטימי, התרסיס איננו אסור לשימוש ע"י משרד הבריאות.  

שאלה 8 בחוברת כתוב ביצה + 2 חלבונים זה מנת חלבון?

תשובה: בעיקרון אתה אמור לבנות תפריט יומי שיכיל עד 500 קלוריות. מתוכן עד 2 מנות חלבון שכל אחת מהן לא יותר מ 100 גרם. ביצה + 2 חלבונים זו מנת חלבון אחת, אפשר גם 2 ביצים. רק בבקשה להקפיד שלא יגע באוכל שמן מכל סוג שהוא, גם קרם ידיים אסור.ביצה אפשר לבשל במים - קשה, רכה, חביתה במחבת טפלון ללא שמן, שקשוקה. להיזהר בבקשה ולקחת בסופר רק שימורי עגבניות שלא מכילים סוכר או שמן. יש מגוון גדול עם מעט קלוריות. חזה עוף אפשר לצלות בגריל, בטוסטר אובן, או לקנות חזה עוף טחון - אני מבקשת לטחון בסופר - וליצור קציצות עם תבלינים בצל קצוץ וביצה אחת. את התערובת של חזה העוף אפשר לצלות בגריל, במחבת או לבשל כמו קניידלך במרק עם הירקות המותרים. רק בבקשה לשקול ולרשום ביומן האכילה את כל מה שאתה באמת אוכל במשך היום כדי שלא תאבד ספירה.

שאלה 9 איך ניתן לרכוש את המוצרים?

תשובה: המוצרים מוצעים למכירה באתר בטבעיות, שמהווה את החנות המקוונת שלנו. באתר ניתן לרכוש מוצרי בריאות, יופי וספורט של מותגים מובילים ובאיכות מעולה. מחירים נוחים וגלישה נוחה- בטבעיות... למעבר לרכישת המוצרים לחצו כאן. 

 

שאלה 10 אילו סוגי ערכות ניתן לרכוש?

תשובה: אנו מציעים ללקוחותינו מגוון בלעדי של אפשרויות ליישום דיאטת ה- HCG. ישנן 3 ערכות- ערכה מושלמת ומקיפה, מומלצת למתחילים, ערכת חובה חיונית וערכה ראשונית. המוצרים והמחירים מפורטים כאן לחץ למעבר. לרכישה ישירה לחץ כאן
 

שאלה 11 לפי הדיאטה, אוכלים רק 500 קלוריות ביום. אבל ארד במשקל אם אוכל כך גם ללא התרסיס אז מה הטעם?

תשובה: השאלה הזו בהחלט במקום. והתשובה פשוטה: לא. אם תאכלי 500 קלוריות ליום ללא התרסיס, הגוף לא יעמוד בכך ויקרוס. דיאטת "כאסח" שכזו המונעת מהגוף תזונה מלאה ומאוזנת איננה מומלצת על ידינו ובכלל. כמו כן, ללא פעילות התרסיס בשילוב תמיכה של מולטי ויטמינים ואנטי אוקסידנטים, הגוף עשוי להיכנס למצב של הלם וימנע הלכה למעשה את הירידה במשקל. דיאטת HCG מאפשרת שינוי מהותי בהרגלי האכילה על מנת לבצע שינוי אמיתי וארוך טווח. לא מדובר בדיאטת הורדה מאסיבית וזהו, עולים הכל בחזרה כמו דיאטות טרנדיות אחרות. הדיאטה הזו מבוססת על שני אלמנטים עיקריים הראשון הוא התרסיס ההומאופטי אשר מדמה את פעילות הורמון ה- HCG בגוף (אינו מכיל את ההורמון עצמו כמובן) וגורם לגוף לפרק את השומן הנמצא במצבורים "הקשים" כך שבפועל, הגוף שורף בין 1500 ל- 4000 קלוריות ביום. במצב כזה, לא יופיעו התקפי רעב והשתוקקויות למזון. זוהי הסיבה שדיאטה כזו אפשרית בהגבלה של 500 קלוריות ליום. ללא התרסיס הגורם לתחושת שובע, לא ניתן היה לעמוד בהגבלות אלו ללא סבל של ממש והרעבה. מאחר והתרסיס מביא את הגוף לנצל את מאגרי השומן הפנימיים, הגוף לא יאותת על רעב כי אין לו צורך בקלוריות נוספות וההורדה במשקל היא מהירה, אפקטיבית ופשוטה. אלמנט שני הוא נטילת תוספי תזונה כמו מולטי ויטמין ותה ירוק אשר מוודאות שהגוף לא חווה מחסור במינרלים וויטמינין חיוניים. כמו כן, התה הירוק הוא אנטי אוקסידנט עוצמיתי ותורם רבות לסילוק השומן מהדם ולהמרצת פעילות מערכות הגוף.
ההגבלה ל- 500 קלוריות היא חשובה משתי סיבות: האחת היא אי אכילת מאכלים המכילים שומן מכל סוג. צריך להבין שהגוף תמיד יפנה לפרק שומן זמין קודם כל. אם נאכל מזון שומני, הגוף יפרק אותו ולא את המאגרים שאנו רוצים לשרוף. הסיבה השניה היא שהדיאטה מאפשרת לבצע שינוי אמיתי בהרגלי התזונה, והימנעות מפחמימות, סוכרים, קמח לבן ומוצריו היא חיונית ביותר לגמילה מהשתוקקויות למאכלים אלו בהמשך.
 

שאלה 12 אם הגוף מתרגל למעט קלוריות, אז מה קורה כשמפסיקים עם התרסיס?

תשובה: נכון, הגוף מתרגל לכמויות מופחתות של קלוריות ושל מזון בכלל. וזה מצויין. כשמסיימים את 40 ימי הדיאטה, ויורדים כמות נכבדת במשקל (במיוחד אם לא מרמים...) נכנסים לתקופת שמירה. מי שמעוניין בסס נוסף של דיאטה, נדרש להקפיד בשמירה כחודשיים ורק לאחר מכן להתחיל את הדיאטה שוב. (כדי שהגוף לא יתרגל לפעילות התרסיס והירידה תואט).
במהלת תקופת השימרה, מחזירים בהדרגה מזונות לתפריט. אבל... כל משתמש יוכל לספר לך, שהגוף כבר לא דורש יותר מהנדרש. אין עוד תשוקה עוצמתית למתוקים, הבישולים הופכים לפחות שומניים כי הרגלת את גופך לשינוי. זוהי גמילה אמיתית מצריכה בלתי מאוזנת של פחמימות, שומנים וקמח לבן על מוצריו. לקוחות רבים מספרים שלאחר הדיאטה, הגוף ממש דוחה עודף סוכר ושומן. התחושה היא של כאב בטן וכובד כאשר אוכלים יותר מהצורך ורתיעה ממשית מעודף מתיקות. למעשה, הדיאטה מעניקה הזדמנות פז לנקות את הגוף מעודפים ולהתאפס מחדש. בנוסף, מאחר והתרגלת לאכול כמויות מופחתות מכפי שנהגת בעבר, את למעשה תוסיפי לרדת במשקל גם בתקופת השמירה. אמנם, לא באותו קצב שבו ירדת במהלך הדיאטה, אך עדיין תישמר מגמת הירידה במשקל, וללא סבל. לאחר 40 יום, הגוף מתרגל לשינוי ויש לך כלים להצליח. שוב, אנישמחה לספר לך, שלקוחות רבים מדווחים על המשך ירידה יפה מאד גם בתקופתצ השמירה, וגם הם כמוך, לא צפו את זה. דיאטת ה- HCG שונה ממה שהכרת עד עכשיו. היא עובדת. אני ממליצה לך לקרוא עוד ולהבין את מהות הדיאטה וההגיון שמאחוריה. בהצלחה!

 

שאלה 13 מתי צריך לקחת את הוויטמינים והתה הירוק?

תשובה: ויטמינים מומלץ לקחת בבוקר לא עם קפה. את התה הירוק מומלץ לקחת עם הארוחות.

אל תשכחי לשתות לפחות ליטר וחצי - מומלץ עם תמצית של תה ירוק, אפשר מתיונים של ויסוצקי להכין תרכיז ולשפוך לבקבוק של ליטר וחצי. התה הירוק מנקה את הדם מהשומנים ומסייע לתהליך ההרזיה. 

שאלה 14 אפשר לקבל הסבר קצר על האיסורים העיקריים??

תשובה: מסטיקים אסור מכיוון שפעולת הלעיסה מגרה את מיצי הקיבה וגורמת לתיאבון וגם אסור ממתיקים שאינם טבעיים.(מניסיון זה גורם לנפיחות בבטן, יקח עוד כמה ימים ותתרגלי לא ללעוס) - בינתיים עדיף שתלעסי מלפפון, סלרי, קולורבי....

 מייק אפ על בסיס מים מותר לשימוש - רוב המייקאפים היום הם על בסיס מים.

הגוף שלך נמצא בתהליך של איתור ופירוק השומנים מהמאגרים המיוחדים שלו, אם נכניס לו שומן מכל סוג מבחוץ הוא לא יתאמץ לפרק את השומנים שאנחנו רוצות שהוא יפרק (צמיגים, היקפים ישבן....).

לכן תשתדלי לא להשתמש בכל מוצר שמכיל שמן כולל נוזל סבון במקלחת - משתמשים בסבון מוצק של נקה 7.

קרם לחות אפשר על בסיס מים, תרסיס גוף במקום קרם גוף וכדומה. אסור שמן או שומן מכל סוג!

אסור סוכר.

צריך להקפיד לשתות יותר מליטר וחצי של מים רצוי עם תה ירוק (תמצית מתיונים) האם את משתמשת בכמוסות התה הירוק שלנו?

התה הירוק תפקידו להפריש את השומן שהגוף מזרים לדם אל מחוץ לגוף, לכן חשוב לצרוך הרבה תה ירוק, דבר זה אפשרי רק אם צורכים אותו בצורה מרוכזת.

 


 

שאלה 15 מה החשיבות שבתה הירוק וכמה צריך לשתות?

תשובה: צריך להקפיד לשתות יותר מליטר וחצי של מים רצוי עם תה ירוק (תמצית מתיונים) האם את משתמשת בכמוסות התה הירוק שלנו? צריך לקחת 1-2 ביום.

התה הירוק תפקידו להפריש את השומן שהגוף מזרים לדם אל מחוץ לגוף, לכן חשוב לצרוך הרבה תה ירוק, דבר זה אפשרי רק אם צורכים אותו בצורה מרוכזת.

 

 

שאלה 16 אני בחור דתי ומוטרד מהאכילה הנדרשת בשבתות האם הדיאטה מתאימה לי?

תשובה: הדיאטה מתאימה גם לשומרי דת. ברור שבשבתות רמת ההקפדה יורדת, אך זה סביל לגמרי. הירידה בסופי השבוע תהא מעט יותר איטית אך אם משתדלים להיצמד לתפריטים הרגילים ו"חוטאים" לדיאטה רק במה שהכרחי, התהליך ימשיך והתוצאות יושגו.
בהצלחה! 

 

שאלה 17 האם ניתן לערבב סוגים שונים של ירקות בתפריט היומי?

תשובה: אני מערבבת סוגי ירקות שונים בסלט שלי, אבל את חייבת לבדוק מה ההשפעה של כל עירוב של ירקות – חלק יסייע לירידה מהירה (אצלי זו תערובת של ירקות ירוקים בלבד – למשל מלפפון, חסה, סלרי, נבטים, פטריות, פטרוזיליה כוסברה נענע ולימון) מותר לאכול עגבניות אבל עדיף רק פעם ביום בצורת רוטב לעוף או שקשוקה עם ביצים וכד'.

 

שאלה 18 האם אפשר לקבל בשתי מילים רעיונות מעניינם להכנת אוכל?

תשובה: מחזה העוף אפשר לעשות גם קציצות עם הרבה עשבי תיבול, להקפיץ עם קצת סויה וכרובית או קולורבי ועוד.

את יכולה להכין פשטידה מהירקות בשילוב עם הביצים ועשבי תיבול - תוכלי לכתוש 2 פריכיות אורז על תקן פירורי הלחם שאסורים בדיאטה.
קולורבי אפשר גם לאפות בתנור או להקפיץ.
את שאר הירקות תוכלי לאכול כסלט.
לרעיונות נוספים, היכנסי ל"תזונה בדיאטה" או פני אליי במייל 


 

שאלה 19 אני לא אוהבת דגים, קוטג', תרד, ברוקולי, אפשר לקבל חלופות לתפריט?

תשובה: בכל מקום שמופיע בתפריט דג את יכולה להחליף אותו בביצה או טופו או חזה עוף במגוון דרכי הכנה.

מבחינת הירקות אין בעיה שתאכלי רק מה שאת יכולה מתוך התפריט. זה לא יפריע לירידה במשקל.

את צריכה לסנן לעצמך מתוך רשימת המאכלים את אלו שאת כן יכולה ורוצה לאכול ומתוכם תרכיבי לעצמך את הארוחות.

את יכולה להכין לעצמך שקשוקה, פשטידה ממגוון הירקות שאת כן אוכלת עם ביצה שמותר, עוף מוקפץ עם בצל וסויה. רק תקפידי לחשב את הקלוריות והחלוקה למנות של עד 100 גרם חלבון והשאר ירקות.

לרעיונות נוספים, היכנסי ל"תזונה בדיאטה" או פני אליי במייל 


 

שאלה 20 הבנתי שצריך להימנע מכל מיני מוצרי טיפוח ולא להשתמש במשחת שיניים מנטה. מה מומלץ?

תשובה: האם קראת את החומר באתר diet4life.net ?שם ריכזתי את כל ההנחיות לתהליך - לפני שמתחילים. חשוב לקרוא בעיון כתוב שם הכל. אסור לצרוך שמן ומוצריו בשום צורה כולל קרם גוף וקרם פנים, אפשר להשתמש בקרמים על בסיס מים. קרם שיער מותר למרוח בעזרת כפפות - הגוף לא סופג את הקרם מהשיער (לא מורחים על הקרקפת). אסור לצרוך שום מוצר שמכיל מנטה - מנטה מנטרלת את המוצרים ההומיאופטיים. מומלץ להשתמש במשחת שיניים קולגייט הרבל, משחת שיניים של ולדה (אם טעים לך...) אסור מסטיקים, אסור לשמור את הטיפות ליד מכשירים קורנים - טלפון נייד., טלויזיה וממירים. 

שאלה 21 במקום עבודתי יש חדר אוכל מה אני יכולה לאכול? האם אפשר חזה עוף בגריל וירקות והאם ניתן גם לאכול מרק ירקות?

תשובה: את יכולה לאכול כל דבר שמותר בתפריט הדיאטה, אך שהכנתו אינה כרוכה בשמן- אלא אם את יכולה לפקח ולבקש הכנה מיוחדת. חזה עוף בגריל/דג הם אפשרות נהדרת, אך שימי לב שכמעט תמיד מוסף שמן לטיגון. נסי לבקש הכנה ללא שמן כלל. ירקות אין שום בעיה. לגבי מרק ירקות- ברוב המקרים כאמור, מוסיפים שמן, ולא מעט על כן הייתי ממליצה לך להימנע ממרק שלא את הכנת והיית אמונה על שלבי הכנתו...

שאלה 22 רציתי לשאול האם ביומיים הראשונים מרססים פעם אחת או פעמיים?

תשובה: בכל מקרה מרססים שני ריסוסים מתחת ללשון, שלוש פעמים ביום, תשתדלי בשעות קבועות- וחשוב- לא לצחצח שיניים או לאכול מיד לאחר הריסוס. לפחות 15-30 דקות המתנה. ולא להשתמש במנטה כלל!

שאלה 23 רציתי לדעת האם מותר פלפל גמבה אדום ונבטים עבים?

תשובה: פלפל אסור, אם כבר את מתפרעת עדיף שיהיה ירוק ותחשבי את זה כאילו פחמימה. נבטים סיניים עבים מותר.שיתוף הדפסה דואל


רשימת תפוצה
Copyright © 2012 בטבעיות.com
Powered by Mad-Logic.com