Copy of LOGO HCG STAMP 1


אודות הדיאטה

hcg2.4.12 212                                             

לרכישה לחץ כאן


Natural HCG Diet

 


 
תהליך הדיאטה

חשוב לציין כי התרסיס הנמכר אינו מכיל הורמון מכל סוג אלא מיוצר מאצות המדמות את פעולתו של ההורמון בגוף. כטיפול הומיאופתי לגיטימי, התרסיס איננו אסור לשימוש ע"י משרד הבריאות. מוצרינו מיוצרים בארץ, היצרן מוכר ופועל ברישיון משרד הבריאות.
 

חיסול מאגרי השומן תמצית המחקר
:

ד"ר סימונס הציב לעצמו מטרה לגלות באופן מדעי מהו הגורם להשמנת היתר ומהו הטיפול המתאים לכך. בשנות ה50 חשף ד"ר סימונס את תוצאות המחקר עליו עבד במשך שנים רבות וכמובן ניסה על אלפי מטופלים, עד אשר הגיע לפתרון היחיד, והייחודי עם 100% תוצאות והצלחות.

מה גורם לנו לעלות במשקל:
עד לפני כמאה שנה המזון שנאכל ע"׳ בני האדם היה מזון אורגני, טבעי ובריא. האדם גידל את הירקות, פירות הבקר, העופות וכל המזון שנצרך באופן טבעי ולכן המזון שאכל היה טבעי ובריא. כיום, תעשיות המזון המודרני דואגות להוסיף למזון חומרים כימיים, הורמונים, צבעי מאכל ועוד חומרים רבים ומסוכנים שאנו איננו מסוגלים לעכל. תעשיית המזון מצריכה עיבוד, חימום, שימור ובקיצור שינוי צורתו הטבעית של המזון וכן הריסת ערכו התזונתי החשוב לגוף האדם. כתוצאה מכך ישנה עלייה תלולה בשכיחות ההשמנה וכן במחלות הנלוות כגון סכרת, לחץ דם ושומנים בדם. החומרים הכימיים שאנו אוכלים עוברים דרך מחזור הדם לתוך רקמות השומן המתפתח ומצטבר במקומות בעייתיים ולא רצויים בגופנו.

תמצית תוצאות המחקר:
ד"ר סימונס החל במחקר, הוא גילה שנשים במזרח הרחוק שחיו על תפריט דל מאוד, בכל זאת ילדו תינוקות בריאים, הוא חקר וגילה את הקשר בין ההורמון שגוף האישה מפריש בזמן הריון ובין יכולתו לפרק את מאגרי השומן הבעייתיים. ד״ר סימונס סנתז את ההורמון בעזרת אמצעים ביולוגיים טבעיים והחל לטפל באמצעותו באנשים עם מאגרי שומן מיותר, בכדי לראות מה קורה למאגרים אלו. הוא מצא כי אכן ההורמון מפרק את מאגרי השומן ומתרגם אותם לאנרגיה המוזרמת ישירות למחזור הדם כמזון לגוף וכך מאפשר לאנשים לאכול תפריט מאוד מצומצם ומסוים, לא לחוש רעב ולרדת במשקל בלי לפגוע באנרגיה החיונית לגוף ובהרגשה הטובה.

חשוב לציין כי התרסיס הנמכר הינו פיתוח מתקדם המבוסס על המחקר של דר' סימונס אך אינו מכיל הורמון מכל סוג אלא מיוצר מאצות המדמות את פעולתו של ההורמון בגוף.

ישנם שלושה סוגים של מאגרי שומן בגופנו:

1.     השומן הבסיסי החשוב המרפד את אברי גופנו.

2.      השומן שנמצא במאגרי השומן הזמינים ונאגר בכמויות קטנות בשרירים ובשעת הצורך גופנו משתמש בו והופך אותו לאנרגיה זמינה.

3.      הנורא מכל! השומן המיותר אשר מתנחל ברקמות השומן באזורים בעיתיים והגוף אינו נותן לפרק אותו. (בכרס, בירכיים, בישבן, בגו, בסנטר, בזרועות ובחזה)

 מדוע דיאטה זו שונה מכל הדיאטות האחרות:

במרבית הדיאטות בשוק אנו מאבדים מרקמת השריר והשומן הטוב המרפד את איברינו. בממוצע על כל 7 ק״ג שאנו יורדים במרבית הדיאטות השונות, 3 ק״ג יהיו רקמת שריר, אחד יהיה מים, ורק 3 ק״ג ירדו מהשומן ולכן אנו חלשים יותר, עורנו מדובלל, עם פחות רקמת שומן וכתוצאה מכך בקלות רבה נעלה מיידית במשקל.

לעומת זאת בתהליך ההרזיה בשילוב התרסיס, אם נעמוד בדיוק בהוראות הדיאטה, נפרק רק את רקמת השומן המיותר וכל הירידה במשקל היא אמיתית!! (לא ע״ח מים ושריר)

השימוש בתרסיס הינו תהליך שלם שחייב להיות מדויק!!! הוא מחסל את מאגרי השומן ועושה Reset (אתחול מחדש) למנגנון חילוף החומרים כדי שהגוף לא יצבור מאגרי שומן בעתיד. הרזיה בשיטה זו מהווה תשתית מצוינת לשמירה על ההישג לכל החיים!. בטכניקה פשוטה וקלה אתה תוכל לשמור על משקלך מהיום והלאה.

אנו מציינים ומדגישים; ברור שאם לאחר שחיסלנו את מאגר השומנים הבעייתי נחזור להרגלים הישנים של זלילה ואכילת פחמימות ריקות ושומנים רוויים ללא הגבלה ובאופן שיטתי ולא נלמד לאזן, התוצאה תהיה- אמנם באיטיות אך נשוב ונצבור שומן בעייתי ונעלה במשקל.

בתהליך ההרזיה אסור להוריד יותר מ 15 ק״ג בסבב! סבב יכול להימשך מינימום 23 יום ומקסימום 40 יום. אם הינך צריך להוריד יותר מ 15 ק״ג תוכל לעשות זאת במספר סבבים.

בין סבב לסבב נדרשת הפסקה. בין סבב 1 ל 2 יש לשמור על לפחות חודשייםהפסקה, בין סבב 2 ל 3: לפחות שלושה חודשים הפסקה וכן הלאה.

אז מה עושים:

משך התהליך הוא כאמור מינימום 23 יום מקסימום 40 יום.

ביומיים הראשונים זלילה של כל המאכלים הטעימים והמשמינים במקביל לשימוש בתרסיס 3 פעמים ביום. לאחר מכן כניסה למסלול הדיאטה ע"י שימוש בספריי הומאופטי 3 פעמים ביום שמירה על תפריט וכללים מאוד מדויקים!!! – לכל חריגה יהיה מחיר בעליה במשקל.

הקפדה על שתיית כמוסות תה ירוק (המצורפות לערכה + לפחות ליטר וחצי מים או תה ירוק ביום).

בסוף התהליך יהיו 3 ימי גמילה מהתרסיס ולאחר מכן לפחות 6 שבועות שמירה כמפורט.

יש לבצע רישום יומיומי של האוכל שאכלנו במשך היום ביומן אישי - כלי חשוב ביותר להצלחה. במקרה של עצירה בירידה או בעיה, אך ורק בעזרתו נצליח לפתור לך את הבעיה. הקפד לרשום מייד כל מה שנכנס לפיך ואל תנסה בסוף היום להיזכר, גם השעות חשובות. כמו כן יש לסכם קלוריות כדי לבדוק שלא עברת את המותר.

התוצאה:

ירידה של בין 8 - 15 ק״ג תוך 23 ואו 40 יום, בממוצע בין 200 ל 500 גרם ליום. פירוק מאגרי השומן הבעייתיים והמיותרים בגופנו. ירידה משמעותית בהיקפים.

עלינו להיות מאוד מדויקים ובלי סטיות בכדי להפיק את מקסימום התועלת בתהליך ולקבל תוצאות פנטסטיות!!!. בהצלחה!

קרא עוד הערות חשובות לפני שמתחילים...
קרא עוד הנחיות שוטפות 

                         לרכישה מהירה ופשוטה לחץ כאן

Natural HCG Diet

הערות לסיום :

אנחנו, בניגוד למשווקים אחרים בשוק, סמוכים ובטוחים מתוך ניסיון רב עם לקוחות ו 100% הצלחה, שלעבור תהליך כזה או כל תהליך אחר, חשוב מאוד שיהיה בעזרת ליווי. אנו לא מוכרים לך ערכה ושולחים אותך לדרכך, אלא הופכים להיות לך לאורך כל התהליך מעין קואצ'ר (מאמן אישי) שחווה את התהליך בעצמו ועל עצמו, שטיפל בהרבה לקוחות אחרים ויודע את התשובות והפתרונות ובשעת הצורך גם מפנה לרופא המלווה. אנו כאן כדי להיות אוזן קשבת ולסייע בטיפים ברגעי השבירה.

אנו כאן כדי לעודד ולתמוך ברגעים קשים ! לשמוח עם כל קילו שנושר. את מירב הדגש אנו שמים על הליווי, גם אנו היינו זקוקים לזה בשעת התהליך. ליווי מביא לתוצאה מדויקת !! ולמיצוי מלוא הפוטנציאל של התהליך !! ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו!!

אנו כאן גם לאחר סיום התהליך כדי לתת לך הסבר מדוייק על המשך הדרך לשמירה יעילה ובטוחה. אנו יודעים שישנם הרבה אנשים שעושים או עשו את התהליך בעצמם ולבדם, חלקם הצליחו, רובם נכשלו, מאחר ולא היו להם כל הכלים והידע שאנו צברנו לאורך כל הדרך. זו הסיבה שאנו פה.

בקשה אחרונה : ברגע שיתחילו אנשים מסביבך לראות תוצאות ולשאול ויבקשו ממך הסברים, המנע מלתת הסברים בעל פה, הם לא מדויקים, הפנה אותם אלינו.


שיתוף הדפסה דואל


רשימת תפוצה
Copyright © 2012 בטבעיות.com
Powered by Mad-Logic.com